چاپ کردن این صفحه

تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت نشان می دهد که با شکسته شدن سطح حمایتی 1200 دلاری طلا قیمت این فلز زرد به کمتر از 1186 دلار خواهد رسید.

 

به گزارش طلا نیوز به نقل از پایگاه اینترنتی اف ایکس استریت، تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که شکسته شدن سطح حمایتی 1200 دلاری موجب خواهد شد تا قیمت طلا تا 1186 دلار در هر اونس کاهش یابد.

بر اساس این گزارش سطح مقاومتی قیمت طلا نیز در شرایط کنونی 1227 دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا به زودی به 1231 دلار خواهد رسید.

اگر سطح مقاومتی 1231 دلاری نیز شکسته شود قیمت طلا در کوتاه مدت به بیش از 1255 دلار خواهد رسید.

فعالان بازار طلا همچنان بر این باورند که قیمت 1200 دلاری در شرایط کنونی سطح روانی مهمی برای طلا به شمار می رود و اگر طلا بتواند پس از برگزاری نشست فدرال رزرو این سطح قیمتی را حفظ کند احتمال افزایش بیشتر قیمت آن وجود دارد.

کنفرانس خبری جانت یلن رئیس فدرال رزرو قرار است روز چهارشنبه برگزار شود.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 25 آذر 1393
BehnamGold

بورس سكه و ارز مرادي با مجوز رسمي از بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران و داراي مجوز پلمپ سكه از اتحاديه صنف طلا و جواهر تهران كد ١١٢ با بيش از نيم قرن سابقه خانوادگي در رسته هاي مختلف طلا و  جواهر سكه و ارز ميباشد . مفتخريم كه اولين وكيوم كننده سكه بانكي در جنوب غرب تهران بزرگ در خدمت عموم هموطنان عزيز در اقصي نقاط كشور باشيم